مأموریت ما

کسب رضایت شما در فروش و خدمات پس از فروش از خونگیتو است

خونگیتو نام فروشگاه اینترنتی پخش کالای جهان نما (محکم کار) است. این مجموعه از سال 1376 در زمینه توزیع لوازم ریز و کاربردی خانگی اعم از جاروبرقی، چرخ گوشت، آبمیوه‌‌گیری، چای‌ساز، اطو و … شروع به فعالیت کرد.

بینش ما از ابتدا بر تهیه و توزیع برندها و اجناسی بود که علاوه بر دارا بودن کیفیت لازم، در خدمات پس از فروش هیچ کم و کاستی نداشته باشد. بنابراین معیارهای اساسی ما برای توزیع برندهایی که در اختیار داریم اطمینان از 2 موضوع است:

1- تأمین کیفیت مورد نیاز مشتری

2- خدمات پس از فروش کم نظیر در بین برندهای موجود

افتخار ما این است که در طول سالیان متمادی هیچ گاه هیچ یک از دو اصل بنیادی خود را فدای دیگری نکرده است و به عکس، سعی کرده است که با انتقال نظرات مشتریان به تولید کنندگان در پیشرفت این دو اصل به طور همزمان حرکت کند.

درباره فروشگاه آنلاین ما

چرا خونگیتو درست شد؟

ایده ساخت خونگیتو از کجا آمد؟

پس از گسترش واحد توزیع و بر حسب فیدبک‌هایی که از مشتریان خود گرفتیم، بر مبنای بینش و آینده‌ای که برای کشور خود متصوریم بر آن شدیم که در راستای راحتی شما مشتریان عزیز، سامانه‌ای تحت وب راه اندازی کنیم پاسخگوی نیازها باشد.

” تعالی یک مهارت نیست بلکه یک نگرش است ” – رالف مارستون

چراکه بسیاری از مشتریان با در اختیار داشتن این وبسایت در هر لحظه و هرکجای مهین عزیزمان قادر به مشاهده و تصمیم گیری برای محصولات هستند. علاوه بر این، سایت‌های بسیاری وجود دارند که صرفاً هدف فروش را دنبال می‌کنند. در صورتی که خونگیتو سعی دارد با در اختیار گذاشتن تجربه چندین و چند ساله خود و افزایش اطلاعات مشتریان، انتخاب را برای آن‌ها به راحت ترین شکل ممکن فراهم آورد.

تیم ما

هسته اصلی تیم ما
فروشگاه آنلاین خونگیتو محکم کار

مجید محکم کار

مدیر کل
سابقه 40 سال فروش لوازم خانگی
Alireza Mohkamkar

علیرضا محکم کار

مدیر اجرایی
کارشناسی عمران دانشگاه یزد

مدیر فروش محصولات

عضو تیم خونگیتو

عرفان محکم کار

مدیر فن آوری اطلاعات
کارشناسی ارشد مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

کارشناسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان

204 نوع محصول
25 نمایندگی پس از فروش
250 مشتری ثابت